Keliauti taip paprasta užsakant autobusų nuomos paslaugas! Autobusų nuoma aktuali keliaujantiems į ekskursiją, renginį, šventę, verslo susitikimą, darbo ir asmeninias reikalais. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionę praeitų ne tik kiek įmanoma sklandžiai, bet ir paliktų tik geriausius įspūdžius!

Kaip sužinoti, koks autobusas labiausiai tinka Jūsų kelionei?

Tam, kad būtų galima užtikrinti optimalias išlaidas ir išrinkti tinkamą mikroautobusą, autobusą kelionei, kuris atitiktų poreikius ir turėtų visą reikiamą įrangą, tereikia žinoti šiuos pagrindinius aspektus:

  • Kiek bus keleivių? Nuo to priklauso transporto priemonės modelio dydis ir tai, ar reikės vieno, ar kelių mikroautobusų, autobusų. Jeigu nesate tikri dėl žmonių skaičiaus, geriau rinktis talpesnę transporto priemonę.
  • Kur norite nuvykti? Pasvarstykite, ko tikitės iš kelionės: ar Jums geriau keliauti vaizdingu, ar tiesiog greitesniu maršrutu? Jei keliausite į kalnuotą šalį, paprastai parenkame autobusus su talpesniu degalų baku.
  • Kiek laiko užtruks kelionė? Tai gali priklausyti nuo maršruto ir kelionės pobūdžio. Primename, jog autobusų nuoma gali būti teikiama ir vos kelias valandas, ir kelias savaites.
  • Kokią įrangą norėsite naudoti kelionės metu? Pažintinėse kelionėse praverčia mikrofonas, mobilieji telefonai ar kita elektroninė įranga. Keliaujant ilgiau nei kelias valandas svarbu įvertinti kištukinių elektros lizdų skaičių, šaldiklio, virtuvės zonos, tualeto poreikius.
autobas
autobas
autobas